Het Team

Onderwijs

Jaap Scheper

Email: jaap.scheper@wolderwijs.nl
Functie: directeur
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Wilma Kamp
Email: wilma.kamp@wolderwijs.nl 
Functie: intern begeleider 
Werkdagen: maandag t/m woensdag

Sep Benak
Email: sep.benak@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 7/8
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Jaydee de Vos
Email: jaydee.devos@wolderwijs.nl 
Functie: leerkracht groep 5
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag en vrijdag

Roelien Tissingh
Email: roelien.tissingh@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 4, taalcoordinator, RT, hoogbegaafdheids coördinator
Werkdagen: maandag t/m vrijdag 

Anita Bulder
Email:  anita.bulder@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 1-2 A
Werkdagen: maandag, dinsdag.

Johan Sportel
Email:  johan.sportel@wolderwijs.nl
Functie:  leerkracht groep 1-2 B    Cultuurcoördinator
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Anne-Marijn Hut
Email: anne-marijn.hut@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 1-2A en groep 3
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Margreet van der Meer
Email: margreet.vandermeer@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 3
Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdagochtend.

Brigitte Zwart
Email: brigitte.zwart@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 4  Taal-leescoördinator.
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag.

Jeroen Wouter van der Vlist
Email: jw.vlist@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 6/7
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Ict-er / rekencoördinator

Anas Alhallak
Email: anas.alhallac@wolderwijs.nl
Functie:  conciërge 
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Opvang

Diana Timmermans
E-mail: diana.timmermans@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker


Sylvia Schra
E-mail: sylvia.schra@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Joke Geerlings
E-mail: joke.geerlings@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Kristel Bloemhof
E-mail: kristel.bloemhof@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Linda de Jonge
E-mail: linda.dejonge@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Sylvia Gaynor
E-mail: sylvia.gaynor@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Heleen Lubbers
E-mail: heleen.lubbers@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Marjorie Timmerman
E-mail: marjorie.timmerman@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Carmen Steenbergen
E-mail: carmen.steenbergen@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Nerissa Giethoorn
E-mail: nerissa.giethoorn@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker
deze website is gerealiseerd door schoolwapps.nl