September 16, 2020

September 11, 2020

Please reload

Recente berichten

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Uitgelichte berichten

Kinderen zijn STERREN

February 25, 2016

Als we als school te horen krijgen van de inspectie, dat we het goed doen, dan geldt dat voor iedereen en  op de eerste plaats voor onze kinderen. Wij zijn trots op hen, want zij laten zien en voelen hoe we met onze school bezig zijn. Zij laten horen hoe ze het op onze school vinden, zij laten zien, door graag naar school te willen, dat we samen goed bezig zijn. Dus zijn de kinderen onze sterren en dat wilden we ze vandaag graag laten zien en vooral voelen. Met een sterretje in de hand, voelen dat je zelf een ster bent. Complimenten dus aan onze kinderen. De ouders zijn bij ons zeker ook in beeld; we doen het met elkaar op de Dissel. FIJN.

 

 

Please reload

Volg ons
Please reload

Zoeken op tags
Please reload

Archief
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • c-facebook

© JW van der Vlist  Proudly created with Wix.com